BİZ KİMİZ ?

HAKKIMIZDA

Kali Dekorasyon, iş ve yaşam alanlarına yönelik müşteri ihtiyaçları doğrultusunda deneyimli mimar ve mühendislerin yer aldığı profesyonel ekibi ile birlikte; konsept projeden başlayarak anahtar teslim projeleri ile 2015 yılından bu yana mimari-iç mimari tasarım ve uygulama hizmeti vermektedir.

2015 yılında Ayşe Berrak KOCACIK öncülüğünde Sakarya’da kurulan Kali Dekorasyon, açıldığı tarihten günümüze kadar inşaat, müteahhitlik, mimari tasarım ve uygulama, iç dekorasyon tasarımı ve uygulama işlerini deneyimli ekibi ile birlikte sürdürmektedir. Kali Dekorasyon olarak müşterilerimize kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunarak, tasarım ve uygulama esnasında pratik, ergonomik ve yeni trend odaklı fikirler ile birlikte ekonomik çözümler sunmaktayız. Uygulamasını yaptığımız alanlarda teknolojik gelişmeleri takip ederek, yenilikçi fikirler ile birlikte kaliteli üretim yaparak uygulamaya geçirmekteyiz.

VİZYONUMUZ

Tüm müşterilerinin gereksinimlerine duyarlı, yenilikçi, dinamik, kaliteli, güvenilir, sürdürülebilir ve ergonomik hizmetlerimizle kalitede süreklilik yaklaşımıyla müşteri memnuniyeti sağlamaya çalışarak sektörde hizmet veren mühendislik, mimarlık ve dekorasyon firmaları arasında en iyi ve yenilikçi firmalardan olmak.

MİSYONUMUZ

Kali Dekorasyon olarak güvenli, pratik, ergonomik, yeni trend odaklı, yüksek kalitesi ve uygun maliyetli projeleri tasarlamak ve tasarıma uygun bir biçimde uygulayarak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterilerimiz ile birlikte anlaştığımız iş programına uyarak; kendini geliştiren ve yenileyen ekip çalışmalarıyla her zaman daha iyi hizmet vermeyi misyon edindik.